Nová rad ZEROWATT sušičiek zaručuje šetrné a bezpečné sušenie Vášho prádla, aj po niekoľkých sušeniach bielizeň zostáva mäkká a príjemná na dotyk. Súčasťou sušičiek Zerowatt je praktický systém Easy Case, ktorý zhromažďuje vodu po sušení v nádobe v dvierkach sušičky. Túto vodu je potom možné opätovne použiť napríklad na zalievanie kvetín.

CERTIFIKÁCIA WOOLMARK 

Certifikát spoločnosti Woolmark zaručuje kvalitu špeciálneho programu na vlnu. Výsledkom je potom neprekonateľná mäkkosť prádla.

C_WM_Rapid-program.jpg

SYSTÉM EASY 

Je Vám ľúto vody, ktorú po sušení vylievate zo zásobníka Vašej sušičky? Sušičky Zerowatt ponúkajú riešenie v podobe nádoby v dvierkach sušičky, kde sa voda zo sušenia zhromažďuje a ktorú je potom možné opätovne použiť.

C_AL_20-wash-at-40-performance.jpg

ANTIALERGÉNNY PROGRAM

Antialergénny cyklus sušičiek Zerowatt suší a zároveň zbavuje bielizeň alergénov, roztočov a zvieracích chlpov. 
C_WM_Basket-shiatsu.jpg

SENZOROVÉ SUŠENIE

Automatický senzor vnútri bubna stráži mieru vysušenia podľa Vami nastavenej úrovne. Sušiaci cyklus zastaví sušenia presne v okamihu, kedy je Vaša bielizeň vysušená, ako ste si prednastavili, nemusíte sa tak báť náročného žehlenia alebo nepríjemného pocitu pri nosení.

C_WM_Anticrease-option-for-easy-ironing.

FUNKCIA PROTI POKRČENIU

Skráťte dobu žehlenia alebo naň úplne zabudnite s našou špeciálnou funkciou proti pokrčeniu. Táto funkcia udržuje bubon v pohybe, aby oblečenie zostalo hladké a mäkké, kým sa ho nerozhodnete vybrať.

trida-mrazaku

KRÁTKY 45 MINÚTOVÝ PROGRAM

Pokiaľ nechcete stratiť ani minútu, vyberte si dĺžku cyklu sušenia, ktorá Vám čas ušetrí. Naše sušičky ponúkajú rýchly 45 minútový program, Vaša bielizeň tak bude suchá za necelú hodinu a vy tak získate viac času na príjemnejšie aktivity.

C_WM_Rapid-program.jpg

SPODNÁ ZÁSUVKA

Spodná zásuvka je prakticky umiestnená v spodnej časti, umožňuje tak jednoduchý prístup ku kondenzátu pre kontrolu kondenzovanej vody a jej vylievanie. 

otevirani.JPG

HEATPUMP SYSTÉM

Systém Heatpump ušetrí energiu a zaistí sušenie bez rizika poškodenia vlákien a farieb vďaka nízkej teplote sušenia.

otevirani.JPG