Pračky Zerowatt neplytvajú vodou, energiou ani vaším časom. Vaše oblečenie je po vypraní napriek tomu dokonale čisté. Ako je to možné? Každý model má rad vopred nastavených programov prania a aj keď sa pýši modernými technológiami, zostávajú pre zákazníkov ľahko použiteľné. Používateľské rozhrania sú konštruované tak, aby bola jednoduchá a intuitívna, a to hlavne vďaka prehľadnému užívateľsky prívetivému ovládaciemu panelu.

RÝCHLE PROGRAMY 30 a 44 MINÚT

Pokiaľ neradi trávite čas praním, určite využijete krátke efektívne programy, ktoré Vám nezaberú ani hodinu času.

C_WM_Rapid-program.jpg

ECO 20 ° - ÚSPORA 40% ENERGIE

Pre pranie bielizne rôznych farieb a typov môžete využiť špeciálny cyklus, ktorý perie pri teplote 20 ° C, výsledky prania sú však porovnateľné s bežným pracím cyklom pri 40 ° C.

C_AL_20-wash-at-40-performance.jpg

BUBON SHIATSU

Drobné pologuľovité výstupky vnútri bubna pomáhajú tkaniny chrániť pred opotrebovaním. Bielizeň je šetrne unášaná spolu s vodou po masážnych bodoch bez zbytočného trenia. Vaša bielizeň tak zostane dlho ako nová.

C_WM_Basket-shiatsu.jpg

FUNKCIA "JEDNODUCHÉ ŽEHLENIE"

Pokiaľ je žehlenie Vašou nočnou morou, práčky Zerowatt Vám túto nepríjemnú prácu uľahčia. Táto funkcia upravuje cyklus odstreďovania a pohyby bubna na konci cyklu tak, aby minimalizovala tvorbu skladov.

C_WM_Anticrease-option-for-easy-ironing.

PROGRAMY NA VLNU A RUČNÉ PRANIE

Cyklus, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre pranie produktov z vlny. Pulzujúce pohyby bubna simulujú ručné pranie, nemusíte sa teda báť, že by tento cyklus Vaše vlnené prádlo poškodil.

trida-mrazaku

HYGIENICKÝ PRACÍ PROGRAM 

Pri použití tohto pracieho cyklu odstránite ľahko odolné nečistoty z bavlneného oblečenia pri teplote iba 60 ° .

zarovka

ĽAHKÉ OTVÁRANIE DVIEROK  

Pri našich zhora plnených práčkach sme upravili dvierka o Techno polymérovú vrstvu, ktorá zaistí šetrnejší kontakt pri otváraní po skončení pracieho cyklu.

otevirani.JPG