Chladničky a mrazničky Zerowatt ponúkajú optimálnu kapacitu, ideálnu kontrolu nad uchovávaním vašich potravín a ergonomický dizajn. Vybrať si môžete z ponuky niekoľkých druhov, ktoré sa vďaka svojim kompaktným rozmerom stávajú skvelými asistentmi pri skladovaní potravín a zaisťujú tie najlepšie podmienky Vašim potravinám.

STATICKÉ CHLADENIE

Systém automatického odmrazovania chladiaceho priestoru zabraňuje vzniku námrazy, takže úplne odpadá nutnosť namáhavého manuálneho odmrazovania. 

odmrazovani

SKY LED

Špeciálne navrhnuté svetlo SKY LED v strope vydrží až 30 krát dlhšie ako klasická žiarovka. Systém LED svetiel nevydáva žiadne teplo a šíri chladné a homogénne svetlo, čo pomáha zachovať senzorické vlastnosti potravín.

sky

VÝMENNÝ ZÁVES DVERÍ

Vďaka možnosti výmeny závesu dverí si môžete prispôsobiť smer otvárania chladničky či mrazničky, a to tak, ako sa to hodí práve vo Vašej kuchyni. 

zaves

4 HVIEZDIČKOVÁ TRIEDA MRAZNIČKY

Pri mrazničkách sú akékoľvek údaje o spotrebe alebo výkone dôležitejšie ako v iných kategóriách spotrebičov, preto sú mrazničky Zerowatt vybavené štyrmi hviezdičkami.

trida-mrazaku

OSVETLENIE ŽIAROVKOU

S osvetlením v našich chladničkách budete mať pod kontrolou aj potraviny, ktoré sú v zadnej časti police. 

zarovka

OSVETLENIE LED NA BOKU CHLADNIČKY

Špeciálne navrhnuté LED svetlá na boku nevydávajú žiadne teplo a šíria chladné a homogénne svetlo, ktoré Vám suroviny nielen prehľadne nasvieti, ale ešte napomáha zachovať ich senzorické vlastnosti.

odmrazovani

DRÔTENÝ KÔŠ

Súčasťou našich truhlicových mrazničiek je praktický drôtený kôš, pomocou ktorého môžete oddeliť suroviny , ktoré nechcete, aby boli skladované pri sebe.

odmrazovani